Wzornictwo

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zróżnicowane wzory oraz bogatą kolorystykę oferowanych przez nas produktów. Od kilku lat specjalizujemy się w nowoczesnej, innowacyjnej zabudowie kuchennej. Jednakże na życzenie klienta chętnie powracamy do klasycznych i ponadczasowych projektów.

Szafki kuchenne

Szafki kuchenne wykonane są z najwyższej jakości, odpornej na ścieranie płyty laminowanej pochodzącej od międzynarodowego lidera branży – EGGER. Wszystkie z oferowanych przez nas płyt mają jednakową grubość dzięki czemu zachowują wytrzymałość oraz stabilność.

Meble na wymiar

Nasza firma tworzy meble kuchenne na wymiar, dzięki czemu z łatwością potrafimy zagospodarować każdą przestrzeń. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii – cyfrowa obróbka CNC, jesteśmy w stanie stworzyć dowolny rozmiar poszczególnych elementów szafek i frontów.

Wyposażenie szafek

Od pracujemy na produktach najwyższej jakości. Proponowane przez nas mechanizmy projektowane są tak, aby zapewnić optymalne wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni kuchennej.

Obsługa Klienta

Nieustanne inwestycje w nowoczesne oprogramowanie sprawia, że nasi projektanci są w stanie wykonać profesjonalną wizualizację komputerową projektowanych przez nas kuchni. Niewątpliwie uprzedni projekt ułatwia podjęcie finalnych decyzji odnoście układu czy też koloru kuchni.

Sprzęt AGD

Współpracujemy z wieloma, czołowymi firmami branży AGD m.in. Electrolux, Whirlpool, Falmec, Siemens, Bosch, BEKO. Jesteśmy w stanie w profesjonalny i niezależny sposób pomóc Państwu w doborze sprzętu. Posiadamy wykwalifikowanych  pracowników, którzy na co dzień szkolą się w zakresie nowych technologii sprzętu AGD.

O Firmie

Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Długoletnie doświadczenie oraz współpraca z firmami z Polski i Europy pozwoliła nam na ugruntowanie pozycji liczącego się producenta mebli kuchennych, oraz zaufanego partnera w biznesie.

Zespół

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim stażem pracy. Nieustannie szkolimy naszych pracowników po to, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

Wizualizacje 3D

Dzięki innowacyjnej metodzie projektowania wizualizacji 3D umożliwimy Państwu osobisty i czynny udział w procesie powstawania każdego z projektów. Dzięki temu z łatwością będą Państwo mogli zobaczyć wszelkie detale, dobrać kolorystykę- stworzyć kuchnię swoich marzeń.

"Realizacja kuchni poszła bardzo sprawnie. Dzięki fachowej obsłudze przestrzeń kuchenna została idealnie zagospodarowana do mojej kuchni. Wykonanie mebli, montaż oraz wykończenie – bez zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony z prac wykonanych przez ta firme. Polecam :-)."

− Kuba, Warszawa

"Zamówiłem meble kuchenne, szafę wnękową oraz szafką zlewozmywakową. Meble wykonano zgodnie z zamówieniem i określonym terminem. Drobne korekty wykonano bez zarzutu oraz braki uzupełniono. Solidna firma, polecam."

− Grzegorz, Koszalin

"W kolorach jak i na szafkach w ogóle się nie znałem. Zaznaczyłem tylko, że kuchnia ma być nowoczesna i funkcjonalna i nie za droga. Projektant przygotował kilka projektów z których każdy mi się podobał ale ostatecznie udało się coś wybrać. W kolor kuchni trafił idealnie. W 100% polecam tą firmę. "

− Mariusz, Warszawa

"Jakość wykonania mebli przerosła moje oczekiwania. Kuchnia wyszła przepięknie. Miła i kompetentna obsługa. Jakość montażu i dopasowanie do moich krzywych ścian wyszła super. Jakość materiałów również bez zastrzeżeń a co do ceny to najlepsza oferta w Warszawie a przy okazji przemiła obsługa. "

− Kasia, okolice Warszawy

"Nie był to już pierwszy kontakt z firmą i za każdym razem pełna satysfakcja z wykonanych mebli. Każdy kto przychodzi do mojego nowego mieszkania, zachwyca się kuchnią. Firma wykonała również dla mnie szafy wnękowe typu „Komandor”. Polecam tą firmę gorąco. Firma mocno wyróżnia się na tle innych firm z Warszawy, wyprzedzając ceną oraz jakością materiału."

− Sylwia, Warszawa

"Jest to chyba jedyna firma w Koszalinie z tak dobra oraz fachową obsługą klienta przy jednoczesnym zachowaniu jakości mebli. Mój projekt prowadziła sama właścicielka firmy Pani Marlena, bardzo sympatyczna oraz profesjonalna kobieta. Podchodzi bardzo poważnie do każdego klienta oraz zrobi wszystko by klient był zadowolony jak i z ceny jak i z finału pracy montażowej. Polecam!"

− Monika, Koszalin